Dijital Pazarlama Hizmetleri

KURUMSAL SEO 1600x1067 - Hizmetlerimiz

Kurumsal SEO

Eğer profesyonel bir firma veya prestij sahibi bir şirketseniz, arama motoru optimizasyonu konusunda potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yardıma ihtiyaç duyarsınız. Müşteri adaylarınızın şuan siz bu yazıyı okurken bile yaptığı aramaları kaçırmamak için Clicks’us SEO hizmetinden faydalanabilirsiniz!

Devamını Oku »

SOSYL MEDYA psd - Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetim

Yaratıcı sosyal medya ajansı olmanın yanı sıra datalar ile konuşan bir performans ajansıyız.

Devamını Oku »

SOSYL MEDYA psd - Hizmetlerimiz
sosyal medya reklamcılığı 1600x1067 - Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Reklamcılığı

Yaş, cinsiyet ve yer gibi demografik verilere, ilgi alanına dayalı verilere veya ayrıntılı davranışsal hedeflemeye kadar hedeflemeyi hassaslaştırmanın çok çeşitli yollarını kullanarak facebook reklamlarınızın tam performans göstermesi için çaba harcıyoruz.

Devamını Oku »

GOOGLE ADS 1600x1067 - Hizmetlerimiz

Performans Pazarlaması

Biz Dijital Pazarlamayı Seviyoruz, Siz Sonuçları…
Sonuç odaklı dijital performans kampanyaları için en doğru kanal Performans Pazarlaması!

Devamını Oku »

GOOGLE ADS 1600x1067 - Hizmetlerimiz
GoogleAds 1600x1067 1 - Hizmetlerimiz

Google Reklamları

Google, ücretli arama reklamcılığının öncülerindendir ve Google AdWords platformu ile inanılmaz sayıda kullanıcıya yani potansiyel müşterinize ve daha fazlasına dokunabilirsiniz. Dijital ortamda en çok kullanılan reklam modellerinden olan Google Adwords reklamcılığını denemek için bir bütçe sınırlamanız da yok. Arama motorlarında müşterilerinizin arayabileceği kelimelere reklamlar vermek ve onları web sitenize yönlendirmek nihai satışa dönüşmesini sağlamak sizin elinizde.

Devamını Oku »

WebTasarım 1600x1067 - Hizmetlerimiz

Web Tasarım & Programlama

Yoğun rekabet ortamında görünür olmak için vitrininiz işlevsel ve profesyonel olmalıdır. Web siteniz markanızın vitrinidir ve mesajınızı müşterinize iletebilmeniz için oldukça önemlidir. Çünkü müşterileriniz iş yerinizi ziyaret etmeden önce web sitenizi ziyaret eder. Bu yüzden firmanızı en iyi şekilde temsil edecek bir web sitesi önceliğiniz olmalıdır.

Devamını Oku »

WebTasarım 1600x1067 - Hizmetlerimiz
Creativeİşler 1600x1067 - Hizmetlerimiz

Creative Tasarım & Basılı İşler

Markanızın sektörü her ne olursa olsun tasarımın önemi tartışılamaz bir yerdedir. Creative taraf markanızın bir diğer anlamda vitrinidir. Büyük/küçük sektör ayırt etmeksizin tüm creative süreçlerinizde göz dolduran tasarımlarımızla müşterilerinizi etkileyebiliriz!

Devamını Oku »

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Mevcut web sitenizin potansiyelini(Dönüşümlerini) açığa çıkartıyoruz. Sitenizin sadece ziyaretçi oranlarını arttırarak satışları arttıracağınızın garantisini kimse veremez ama detaylı analizler sonucunda sitenizin müşteri edinme konusunda nasıl daha yetenekli hale geleceğini biz çok iyi biliyoruz!

Devamını Oku »

donusum orani optimizasyonu - Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ön inceleme ve hızlı teklif