Web Tasarım & Programlama

Yoğun rekabet ortamında görünür olmak için vitrininiz işlevsel ve profesyonel olmalıdır.

Web siteniz markanızın vitrinidir ve mesajınızı müşterinize iletebilmeniz için oldukça önemlidir. Çünkü müşterileriniz iş yerinizi ziyaret etmeden önce web sitenizi ziyaret eder. Bu yüzden firmanızı en iyi şekilde temsil edecek bir web sitesi önceliğiniz olmalıdır.

Web Tasarım Dinamikleri

İster basit bir web bloğu isterse büyük bir e-ticaret sitesi farketmeksizin her web sitesi profesyonel ve kullanıcı dostu olmak zorundadır. Aksi halde sitenizde kalma oranları düşer ve hatta ziyaretçi kaybına sebep olursunuz. Basit, yavaş açılan, kullanıcı dostu olmayan, geç yüklenen sayfalar, tablet ve mobilde düzgün çalışmayan web siteleri ile ziyaretçilerinizi sıkmak istemezsiniz değil mi?

Hedef Kitlenize Uygun Web Tasarımı

Clicksus Dijital, web tasarımlarının altyapısını SEO uyumlu olarak geliştirir. SEO alt yapısına uygun olmayan bir sistem ile arama motorlarında geriye düşmenizi engeller, tüm bu süreç şeffaflıkla ilerleriz. Sitenizi tek bir tık ile güncelleyebilir, sistemin güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin düzenlemelerini gerçekleştirmek için istediğiniz kişiye yetki verebilir ve tamamen kullanıcı odaklı olarak içeriklerinizi girebilir/değiştirebilirsiniz.

Clicksus Dijital, son derece profesyonel web tasarım uzmanlarını bünyesinde barındırır. Böylelikle sektörünüzün en profesyonel web sitesine bizimle ulaşabilirsiniz. Yalnızca güzel görünen bir web sitesi yapmayı hedeflemez, size para kazandırmaya yönelik bir web sitesi oluşturmayı da hedefleriz.
Web sitenizin en profesyonel hali alması için sektörünüzü detaylı olarak inceler, sonrasında gerekli analizler eşliğinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin iyi yerlere nasıl gelebileceği konusunda fikirler sunarız. En önemlisi sizlere 7/24 hizmet verebilir, sorularınızı memnuniyetle cevaplayabiliriz.

Şimdi projeniz hakkında daha detaylı görüşelim

200+
Tamamlanan Proje
100+
Mutlu Müşteri
20+
Farklı Sektör
10+
Kurumsal Eğitim

İhtiyacınız olan hizmeti göremediyseniz size özel çözüm üretebiliriz

Clicks'us olarak markaların dijital pazarlama departmanı seviyesinde çalışmalar yaparak, özelleştirilmiş hizmet sunuyoruz.

Web Tasarım hizmeti ile ilgili merak edilenler

 

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, internet sitelerinin yazı ve görsel gibi son kullanıcı tarafından görünür olan sayfaların düzen içerisinde ve kullanıcıya hitap edecek şekilde düzenlenmesine denmektedir. İyi bir web tasarımı internet siteniz için oldukça önemli bir trafik artış kaynağı oluşturmaktadır.

Web Tasarım Ajansı Nedir?

Web tasarım ajansı, web tasarımı konusunda profesyonel ekipler ile geliştirilmesi için hizmet alabileceğiniz bir yer olarak tanımlanabilir. Web tasarım ajansı, genellikle SEO uyumlu ve son kullanıcı tarafından sevilecek şekilde tasarımlar sunabileceği için tercih edilmesi gereken tasarımcılardır.