PERFORMANS PAZARLAMA AJANSI

Biz dijital pazarlamayı seviyoruz siz sonuçları…

Sonuç odaklı dijital performans kampanyaları için en doğru kanal Performans Pazarlaması!

Dijital varlığınızı iyileştirerek, müşterileriniz nerede veya hangi platformda olursa olsun, doğru hedefleme ve Clicks’us geniş network kanalları aracılığıyla onlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sizin için işletmenizi her an kitlenizle temas halinde tutacak dijital performans kampanyaları üretirken, geniş performans pazarlaması modellerimiz ile reklam yatırımlarınızı hangi alana yönlendirmeniz gerektiğini size aktarabiliriz.

Dijital varlığınız yani web siteniz iyi dönüşüm sağlıyor ancak ziyaretçileriniz düşükse, sitenizin günlük olarak aldığı ziyaretçi sayısını artırmak fikri sizin için mükemmel bir ilk adım olabilir. Dijital pazarlama süreçlerinizde, markanızın hedefleri ışığında tek bir reklam mecrasına yönelmek mantıklı olmayacaktır. Bu kararı verdikten sonra tek düşünmeniz gereken hangi mecraları kullanmanız gerektiğidir.

Sizin için hedef kitlenize ulaşabileceğiniz en ideal mecrayı ve modeli belirleriz. Size özel medya planlarını oluşturarak, kampanya stratejilerinizi belirler ve tüm detaylarıyla kampanyalarınızı yönetiriz.

Performans Pazarlamanın Avantajları

Sonuç ve Satış Odaklı Performans

Ölçülebilir yapısı ile ne kadar para harcadığınızda ne kadar fayda sağlayacağınızın önceden belirli olduğu bir reklam modelidir. Planlama en başta yapılır ve plana sadık kalınır.

Yüksek Performanslıdır

Sizin için belirlenecek en uygun hedef kitleye yüksek performans ile reklam yapılarak satış ve sonuç odaklı çalışma desteklenir.

Performans Marketing’de Risk Minimumdur!

Önceden belirlenen görüntülenme, tıklanma, izlenme oranları ile çalışmalar yapılır. Aksiyon olmadan ödeme alınmaz.

Şimdi projeniz hakkında daha detaylı görüşelim

200+

Tamamlanan Proje

100+

Mutlu Müşteri

20+

Farklı Sektör

10+

Kurumsal Eğitim

İhtiyacınız olan hizmeti göremediyseniz size özel çözüm üretebiliriz

Clicks'us olarak markaların dijital pazarlama departmanı seviyesinde çalışmalar yaparak, özelleştirilmiş hizmet sunuyoruz.