Influencer Marketing

Dijital ortamdaki rekabet her geçen gün hızla artıyor. Bu durum olağan stratejilerin daha da güçlü hale gelmesini, hatta değişmesini beraberinde getiriyor. Sosyal medya hayatımızın her alanına temas ederken geleneksel çalışmalarımızdan biraz farklı olan influencer marketing en sık tercih edilen hizmet kalemlerimiz arasında yerini almış durumda.

Influencer Marketing

Influencer Marketing Nedir?

Sosyal medya mecralarında yüksek takipçi rakamlarına erişmiş kişilerin bir ürün ya da marka hakkında deneyimlerini takipçilerine aktarmasına influencer marketing diyoruz. Hatta buna bir çeşit WOMM’da diyebiliriz. Çünkü influencer marketing, tıpkı WOMM gibi ağızdan ağıza yayılarak marka bilinirliğinin artırıldığı bir pazarlama stratejisidir.

Markanızı ve sektörünüzü doğru bir influencer ile bilinir ve güvenilir kılmaya ne dersiniz? Tamamen alakalı ve doğru influencer ile diğer tüm hizmet kalemlerimizde olduğu gibi markanızı görünür kılabiliriz!

Influencer Marketing Hizmetimizde Neler Yapılır?

  • Markanız hakkında blog veya makale yazdırabiliriz.
  • Sosyal medya mecralarında markanız hakkında bir/birkaç paylaşım yaptırabiliriz.
  • Markanıza sosyal medya üzerinden soru veya atıf yönlendirmesi yaptırabiliriz.
  • Story/videolarında markanızdan bahsettirebilir; öneri yapmalarını sağlayabiliriz.
  • Ön planda tutmak istediğiniz bir ürün/hizmet postunuzu repost/retweet gibi etkileşimler ile yeniden servis etmenize yardımcı olabiliriz.