Sosyal Medya Reklamcılığı

İnternet kullanıcılarının %60’ı instagram’da yeni ürünler keşfettiğini belirtiyor.

Yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanı gibi verilere veya ayrıntılı davranışsal hedeflemeye kadar hedeflemeyi hassaslaştırmanın çok çeşitli yollarını kullanarak sosyal medya reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlayıp, tam performans göstermesi için çaba harcıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Ajansı

Clicksus, markanızın sosyal medya kanallarında en doğru tanıtımı yapması için çalışır. Markanız ve hedef kitleniz arasındaki bağı kurarak, en doğru reklam modeline karar verir ve takibini yapar. Sosyal medya reklam ajansı olarak sürekli takip ve optimizasyon yapabilmek için devamlı ve detaylı raporlar oluşturur.

Şimdi projeniz hakkında daha detaylı görüşelim

200+
Tamamlanan Proje
100+
Mutlu Müşteri
20+
Farklı Sektör
10+
Kurumsal Eğitim

İhtiyacınız olan hizmeti göremediyseniz size özel çözüm üretebiliriz

Clicks'us olarak markaların dijital pazarlama departmanı seviyesinde çalışmalar yaparak, özelleştirilmiş hizmet sunuyoruz.

Sosyal medya reklamları ile ilgili merak edilenler

Sosyal medya ajansı ile ilgili sorulan soruları ve cevaplarımız

 

En İyi Sosyal Medya Ajansı Hangisidir?

Sosyal medya ajansı seçerken dikkat edilmesi gereken belli başlı performans ölçümleri bulunmaktadır. Bu bağlamda sosyal medya ajansının iyi olduğunu karar vermeden önce daha önce reklamcılık anlamında elde ettiği başarılar sorulmalıdır.

Sosyal Medya Ajansı Ne Yapar?

Sosyal medya ajansı markanızın hedef kitlesine ulaşması için en uygun sosyal medya reklam modelini belirler ve reklamları yönetir. Elde ettiği sonuçları raporlayarak kampanyaları optimize eder.

Sosyal Medya Reklamları Kaç Para?

Sosyal medya üzerinde 1 TL ile reklam verebilirsiniz. Aynı zamanda 1 milyon TL ile de reklam verebilirsiniz. Bu rakam tamamen pazarlama stratejileriniz ışığında ayıracağınız bütçe ile ilgilidir.

Sosyal Medya Reklamı Nasıl Verilir?

Sosyal medya platformları genellikle kişilsel olarak reklam alabilmektedir. Ama detaylı hedef kitle analizi ve performans ölçümlerini deneyimli bir reklam ajansı çatısı altında alabilirsiniz.