Youtube Reklamları

Youtube dünyanın en büyük ikinci arama motoru olarak kabul ediliyor.

Dünyadaki 1,3 milyardan fazla insan YouTube’u düzenli olarak kullanıyor ve günde 5 milyondan fazla video izleniyor. Bu durum Youtube'u dünyanın en büyük video platformu haline getiriyor.

Youtube Reklam Verme

Google Adwords panelini kullanarak yalnızca Google arama ağına reklam vermekle kalmazsınız. Aynı zamanda milyonlarca ziyaretçisi olan Youtube’a ya da Google Display ağına (Görüntülü Reklamcılık) reklamlar verebilirsiniz. Eğer bir mobil uygulamanız varsa Google mobil uygulama indirme reklamları da verebilirsiniz.

YouTube’un Geniş Reklam Ağı

YouTube, günlük 30 milyondan fazla ziyaretçi alıyor; bu nedenle, reklamınız büyük bir kitle tarafından görülebilir bir potansiyele sahip oluyor. İsterseniz geniş, isterseniz dar nokta atışı bir hedef kitleye özel marka bilinilirliği kampanyaları oluşturabilirsiniz.

YouTube reklamları, hedef pazarınıza ulaşmak, marka gösterimini ve farkındalığını artırmak, tıklama oranları artırmak veya potansiyel satışları artırmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Ekibimizin video ve görüntülü reklamcılık pazarlama uzmanları, YouTube’un geniş reklam yöntemleriyle sizin için en uygun olan hedef kitle ve planı hazırlayabilir.

Şimdi projeniz hakkında daha detaylı görüşelim

200+
Tamamlanan Proje
100+
Mutlu Müşteri
20+
Farklı Sektör
10+
Kurumsal Eğitim

İhtiyacınız olan hizmeti göremediyseniz size özel çözüm üretebiliriz

Clicks'us olarak markaların dijital pazarlama departmanı seviyesinde çalışmalar yaparak, özelleştirilmiş hizmet sunuyoruz.

Youtube ile ilgili merak edilenler

Youtube reklamları ile ilgili sorulan soruları ve cevaplarımız

 

Youtube için Reklam Modelleri Nelerdir?

TrueView in-stream Ads, TrueView Video Discovery, Bumper, Display, Overlay, Skippable Video Ads, Non-skippable video Ads and long, non-skippable video Ads, Midroll ads ve Native mobile Ads olarak sıralanabilir.

Youtube'a Herkes Reklam Verebilir Mi?

Evet Youtube'a reklam verebilmek için Google Ads hesabınızın olması yeterlidir.

Youtube Reklamları Etkili Midir?

Youtube reklamları birbirinden farklı hedefleme seçenekleri ile potansiyel hedef kitleniz ile direkt temas kurmanızı sağlar.

YouTube Reklam Fiyatı Ne Kadardır?

Youtube'a reklam verebilmek için bir alt limit bulunmamaktadır.