Sosyal Medya Yönetimi


Yaratıcı sosyal medya ajansı olmanın yanı sıra datalar ile konuşan bir performans ajansıyız.

SOSYAL MEDYA 1600 584 - Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medyasız bir dijital varlık içi boş bir dijital varlıktır. Her marka sosyal medya hesapları ile topluluklarını ve itibarlarını yönetebilmelidir. Clicks’us olarak markalara itibar ve topluluk yönetimi sözü veriyoruz!

Bu sonu gelmeyen evrilme sürecinde oyuna katılmayı, yazılı olmayan bütün iletişim kurallarını inovatif bakış açımızla ve oluşum felsefemizle geliştirmeyi hedefliyoruz.

Sosyal Medya Ajansı Neler Yapar ?

Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Bir markanın sosyal medyada yapabileceği en pahalı hata, bir strateji olmadan kanallar veya programlar başlatmaktır. Topluluk Analizi ve Strateji planınızı Clicks’us olarak biz yapalım!

İçerik Oluşturma

Sosyal medya başarısı, söyleyecek bir şeyleri olan markalara doğal olarak gelir ve neyi, nasıl söyleyeceğini en çok bilen markalar her zaman kazanır. Fenomen iletişiminden, giflere, infografiklerden, kısa video röportajlara kadar her şeyi biz yapalım!

Topluluk Yönetimi

Müşterileriniz, hayranlarınız ve potansiyel müşterileriniz sizinle sosyal paylaşımda görüştüklerinde bir cevap beklemektedir. Ekibimiz 7/24 olarak topluluğunuzu kontrol eder. Tüm soruları en iyi şekilde yanıtlayarak sevilen marka algınızın artmasında önemli rol oynar.

Nasıl Yapıyoruz?

  • Marka için uygun olan sosyal medya mecralarının tespiti,
  • Seçilen mecraların kurumsal kimliğe uygun şekilde düzenlenmesi,
  • Belirlenecek dijital iletişim stratejilerine göre günlük/haftalık/aylık içerik çalışmalarının hazırlanması,
  • Hedef kitlenin tespiti,
  • Hedef kitle için uygun iletişim dilinin belirlenmesi
  • Planlara bağlı olarak tasarımların hazırlanması,
  • Paylaşımların ve takibinin yapılması
  • Aylık raporlama
WOMM 1600x1067 - Sosyal Medya Yönetimi

WOMM

Ağızdan Ağıza Pazarlama (Word Of Mouth Marketing)

Düşünün? Aldığınız son eşyanın karar verme sürecini; son gittiğiniz tatile kimden etkilenerek karar verdiğinizi, telefon, elektronik eşya vb. alışverişler sırasında ziyaret ettiğiniz siteleri, okuduğunuz yorumları hepsi satın almanıza etkileyen faktörlerdir.

Devamını Oku »

INFLUENCER 1600x1067 - Sosyal Medya Yönetimi

Influencer Marketing

Dijital ortamdaki rekabet her geçen gün hızla artıyor. Bu durum olağan stratejilerin daha da güçlü hale gelmesini, hatta değişmesini beraberinde getiriyor. Sosyal medya hayatımızın her alanına temas ederken geleneksel çalışmalarımızdan biraz farklı olan influencer marketing en sık tercih edilen hizmet kalemlerimiz arasında yerini almış durumda.

Devamını Oku »

INFLUENCER 1600x1067 - Sosyal Medya Yönetimi