Pazarlama Türkiye’nin Kısa Sürede SEO Başarısı

Pazarlama Türkiye, pazarlamaya gönül veren/vermiş herkese hitap eden, güncel olarak pazarlamanın her alanında bulunmaya gayret gösteriyor. Yoğun olarak haber servis eden Türkiye’nin en prestijli pazarlama bloğuyla Clicks’us Dijital’in yaptığı iş birliği sonucunu kısa süre içerisinde göstermeye başladı.

Pazarlama Türkiye’nin On-Page, Off-Page bütün süreçlerinde yer alan SEO ekibimiz başarılı bir dönem geçirerek sitenin organik trafiğini 15 katına kadar arttırmayı başarırken, organik anahtar kelime sayısını %100 oranında arttırmayı başardı.

organik anahtar kelime - Pazarlama Türkiye'nin SEO Başarısı

Featured Snippet Çalışmaları

snippet 1024x937 - Pazarlama Türkiye'nin SEO Başarısı

Peki Nasıl Yaptık?

  • Projeyi devraldığımızda fazla sayıda duplicate ve thin  contentleri ortadan kaldırarak indexlenebilir sayfa sayımızı neredeyse 2 katına çıkarttık.
  • Kalitesiz olarak gözükebilecek eskiden yazılmış ama sunucu zaafiyetleri yüzünden kaybolmuş & kırılmış resim ve linkleri tespit ederek manuel bir şekilde optimze ettik
  • Sorunsuz şekilde SSL ‘e geçişi tamamladık.
  • AMP teknolojisin nimetlerinden faydalanmaya başladık.
  • Mobil paylaşılabilirlik ayarlarımızı tamamladık, içeriklerimiz daha çok paylaşılır bir hale getirdik.
  • Pazarlama Türkiye ailesinin düzenli olarak yaptığı pazarlama etkinliklerini bloggerlara yayarak doğal yollar ile backlinkler elde ettik.

Temel olarak bunları burada paylaşabiliyoruz. Clicks’us olarak SEO süreçlerinde neler yapıyoruz daha çok merak ediyorsanız “Clicks’us 1 Haftalık SEO Süreçleri infografiği burada inceleyebilirsiniz.

Peki Neler Elde Ettik ?

  • 42 Anahtar Kelime Major 1-3 Sırada Yer Edindi.
  • 153 Anahtar Kelime 1.Sayfada Yer Edindi.
  • 164 Anahtar Kelimeye Featured Snippet Çalışması Yapıldı. ( Hala devam ediyor, başarılı sonuçlar mevcut.)

Pazarlama Türkiye ve Clicks’us ortaklığında gerçekleşen ve süren çalışmalar sonucunda yemyeşil tablolar görmek bizi mutlu ediyor.

yemyesil 1024x206 - Pazarlama Türkiye'nin SEO Başarısı

En büyük motivasyon kaynağımız, mutlu müşterilerimiz ve mutlu eden sonuçlar olarak devam ediyoruz.

Clicks’us ekibine kısa sürede uyum sağladık. Sağladığımız uyum ile hedeflenen başarıya kısa sürede ulaştık. Yapılan çalışmalarda Pazarlama Türkiye web trafiğini ikiye katladı. Uzun süre daha çalışmayı düşünüyoruz.” – Ender Satıcı/Pazarlama Türkiye Kurucusu

Bizi takip etmeye devam edin.