alnusyatirim-organik-trafik

Alnus Yatırım’ın Organik Trafiğini %773 Artırdık!

1990 yılından itibaren Sermaye Piyasalarında kaliteli hizmet anlayışı ile yatırımcıların memnuniyetini ilke edinmiş Alnus Yatırım, finansal piyasalarda yer alan bir çok yatırım aracında, yeni nesil teknolojik altyapısı ve çözümleriyle, gerçek zamanlı, anlık işlem yapılabilmesi için , zamanın her saniyesinin değerli olduğunun farkında olan, alanında uzman kadrosuyla; yatırımcılarına ihtiyaç duyulan, hızlı ve güvenilir hizmet ilkesiyle bir yatırım şirketi olarak hizmet vermektedir.

Clicksus olarak bizler Alnus Yatırım‘a SEO ve yazılım tarafında destek vermekteyiz. Üst üste pek çok kez organik trafik rekoru elde eden Alnus Yatırım hakkında yeni bir başarı hikayesi ile bu güzel gelişmeleri taçlandırmak istedik.

Önemli Not: Sadece organik kanallardan elde edilen trafik verileri üzerine düzenlenmiştir. Veriler Google ve Semrush kaynaklıdır.

Çalışma Süresi (Kapsam)

Ocak 2019 – Temmuz 2020

Çalışma Şekli

Organik trafik artırmaya yönelik SEO geliştirmeleri ve bu geliştirmelerin düzenli olarak takibidir. Ekibimiz tarafından 3-6-9-12 aylık oluşturulan KPI’lar takibinde başarı kanıtlanmış olup, markamızla da düzenli olarak paylaşılmaktadır. Bu yazımızda bir kısmını paylaşacağız.

Yapılan çalışmalar sonucunda;

2020 Ocak ayından itibaren üst üste 5 kez organik trafik rekoru kırdık. En son organik trafik rekorumuz 100.000 bandının üzerine çıktı.

Alnus-Rekor

 

Çalışmalarımız sonucu ölçümlerimizi geçen sene aynı dönemle kıyasladığımızda yani 1 Ocak 2019 – 31 Temmuz 2019 ile 1 Ocak 2020 – 31 Temmuz 2020 tarihlerini kıyasladığımızda organik trafik değerlerimizin %773 oranında artığını gözlemledik.

Sezonsal-Kiyaslama

SEO Çalışmalarına ilgiliyseniz aşağıdaki blog yazılarımız sizler için hazırlandı.

SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN HAZIRIZ

Şimdi işinizi dijitalde nasıl büyütebileceğinizi konuşalım