Twitter Reklamları

Türkiye’de yaklaşık 7.2 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Twitter, dijital ortamın etkili bir aracı olma yolunda hızla ilerliyor.

twitter-pazarlama

Eğer hedef kitlenizin Twitter’da olduğunu düşünüyorsanız, Twitter’ın reklam modellerinden yararlanabilir, üstelik tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik stratejiler ile potansiyel müşterilerinize Clicks’us ile ulaşabilirsiniz.

Promoted Trend (Sponsorlu Gündem)

Özellikle kısa vadeli kampanyalarda önerdiğimiz promoted trend, kampanyanın yüksek kullanıcı sayısına ulaşmasını hedefler. Gerekli analizlerimizi gerçekleştirdikten sonra belirlediğimiz, #hashtag Trend Topic listesinde kampanyamız 1 gün boyunca en üst sıralarda yer alabilir.

Promoted Tweet (Sponsorlu Tweet)

Bu reklam modelindeki amacımız sizi takip etmemiş kullanıcılara mesajlarınızı iletmektir. Belirlediğimiz anahtar kelimeler, kullanıcılar tarafından arandığında hazırlamış olduğumuz tweet arama sonuçlarında çıkar. Yayınlanabilme süresi 3 aydır.

Promoted Account (Sponsorlu Hesap)

Promoted account tamamen takipçi sayısını artırmak için kullanılabilecek bir reklam modelidir. Kullanıcılar “kimi takip etmeli” bölümünden sizi görmesi ve sonrasında takip etmesi amaçlanır.

Web Site Cards (Web Sitesi Tıklamaları)

Web site trafiğini ve siteden sağlanan satışları artırmak isteyen müşterilerimizin kitlesi Twitter’da ise tercih edilebilecek bir reklam modelidir.