Web Tasarım & Programlama

Yoğun rekabet ortamında görünür olmak için vitrininiz işlevsel ve profesyonel olmalıdır. Web siteniz markanızın vitrinidir ve mesajınızı müşterinize iletebilmeniz için oldukça önemlidir. Çünkü müşterileriniz iş yerinizi ziyaret etmeden önce web sitenizi ziyaret eder. Bu yüzden firmanızı en iyi şekilde temsil edecek bir web sitesi önceliğiniz olmalıdır.

WebTasarım 1600x584 - Web Tasarım & Programlama

Web bloğu veya e-ticaret sitesi farketmeksizin bir web sitesi profesyonel ve kullanıcı dostu olmak zorundadır. Aksi halde sitenizde kalma oranlarını düşürür, hatta ziyaretçi kaybına sebep olursunuz. Basit, yavaş açılan, kullanıcı dostu olmayan, geç yüklenen sayfalar, tablet ve mobilde düzgün çalışmayan web siteleri ile ziyaretçilerinizi sıkmak istemezsiniz değil mi? O halde Clicks’us Digital olarak web tasarım ihtiyacınızı biz karşılayabiliriz. Neden mi?

  • Clicks’us Digital, web tasarımlarının altyapısını SEO uyumlu olarak geliştirir.SEO alt yapısına uygun olmayan bir sistem ile arama motorlarında geriye düşmenizi engelleriz.
  • Tüm süreç şeffaflıkla ilerler. Yani sitenizi tek bir tık ile güncelleyebilir, sistemin güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin düzenlemelerini gerçekleştirmek için istediğiniz kişiye yetki verebilir ve tamamen kullanıcı odaklı olarak içeriklerinizi girebilir/değiştirebilirsiniz.
  • Clicks’us Digital son derece profesyonel web tasarım uzmanlarınıbünyesinde barındırır. Böylelikle sektörünüzün en profesyonel web sitesine bizimle ulaşabilirsiniz.
  • Clicks’us Digital yalnızca güzel görünen bir web sitesi yapmayı hedeflemez; size para kazandırmaya yönelik bir web sitesi
  • Clicks’us Digital web sitenizin en profesyonel halini alması için sektörünüzü detaylı olarak inceler; sonrasında gerekli analizler eşliğinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi konusunda sizlere fikirler verir.
  • En önemlisi sizlere 7/24 hizmet verebilir; sorularınızı memnuniyetle cevaplayabiliriz.

Kısacası size kazandırmaktan her zaman mutluluk duyan ekibimiz ile buradayız!

Sizler de sektörde kaybolmak istemeyenlerdenseniz, gelin birlikte görünür olalım!