Facebook Reklamları


Şuan Facebook reklamlarını amatör bir şekilde kullanıyor olsanız bile, kampanya gereksinimlerinizi ve bütçenizi karşılamak için sizlere Facebook Reklamcılık çözümlerimizi sunuyoruz.

sosyal medya reklamcılığı 1600x584 - Facebook Reklamları

Facebook Reklamları, geniş ve niş pazarlara ulaşmak için birden fazla çözüm sunmaktadır. Bütün çözümlerin ortalama etkileşim maliyetleri bellidir. Uzmanlık gerektiren alan en düşük ücret ile Facebook üzerinden etkileşim alabilmektir. Hedef lead ve click maliyetlerinize ulaşmanız için bütün bilgi birikimimizi sizlere hizmet olarak vermekteyiz.

Reklamlarınız için seçeceğiniz hedef kitle konusunda size yardımcı oluyoruz. Yaş, cinsiyet ve yer gibi demografik verilere, ilgi alanına dayalı verilere veya ayrıntılı davranışsal hedeflemeye kadar hedeflemeyi hassaslaştırmanın çok çeşitli yollarını kullanarak facebook reklamlarınızın tam performans göstermesi için çaba harcıyoruz.

Ayrıca mevcut müşterilerinize erişmek için özel kitleler oluşturarak; markanızın farkında olan kitle ile sadakat geliştirmenize ve tekrar ziyaret, tekrar satış oranlarınızı artırmanıza yardımcı olabiliriz. Sizi seven, daha önce sizden alışveriş yapmış ya da herhangi bir şekilde temas kurmuş müşteri listenize benzer listeler oluşturarak, potansiyel müşteri bulmanıza yardımcı olabiliriz.

 “Neden reklam vereyim?” diye hala düşünüyorsanız Facebook reklamları şimdi sayacaklarımızı yapmakta büyük olanaklar sağlar. Her tür işletme için uygun bütçeleme ve ödeme seçenekleriyle Facebook’ta reklam vermek, marka farkındalığını artırmak, potansiyel müşteri oluşturmak, web trafiğini artırmak, kitle katılımını ve müşteri sadakatini artırmak, uygulama yüklemeleri ve doğrudan dönüşümler geliştirmek de dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek bir çok faydası ile beraber çok ekonomik bir yöntemdir.