Sosyal Medya Reklamcılığı

Günümüzün dijital dinamiklerinden geri kalmayın!
Size en uygun iletişim planı ve hedef kitle analizleriyle fark yaratarak, Clicks’us yaratıcı ekibiyle sevilen bir marka haline gelebilirsiniz.

Sosyal medya, iş ve sosyal hayatı bir çatı altında toplamış durumdayken bize de bu çatıyı daha da sağlam hale getirmek düşüyor. Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin gibi sosyal platformlarında reklam vermek hem karlı hem de geri dönüşümü mutlu eden mecralar haline geldi. Örneğin bir ürün veya hizmetinizi sosyal medya reklamları sayesinde milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz. Sizler de yeni müşteriler kazanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçmek istiyorsanız Clicks’us olarak sağlayabileceğimiz reklam avantajlarına göz atabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Instagram reklamları farkındalıktan dönüşüme kadar birçok iş hedefini desteklemek için kullanılan bir reklam biçimidir.

Devamını Oku »

Facebook Reklamları

Şuan Facebook reklamlarını amatör bir şekilde kullanıyor olsanız bile, kampanya gereksinimlerinizi ve bütçenizi karşılamak için sizlere Facebook Reklamcılık çözümlerimizi sunuyoruz.

Devamını Oku »

Twitter Reklamları

Türkiye’de yaklaşık 7.2 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Twitter, dijital ortamın etkili bir aracı olma yolunda hızla ilerliyor.

Devamını Oku »

Linkedin Reklamları

Linkedin piyasa bazlı hedefleme konusunda oldukça başarılı bir platformdur. Sunduğu geniş hedefleme avantajıyla her sektör rahatlıkla kaliteli kampanyalar/reklamlar gerçekleştirebilir.

Devamını Oku »