Performans Pazarlaması


Biz Dijital Pazarlamayı Seviyoruz, Siz Sonuçları…
Sonuç odaklı dijital performans kampanyaları için en doğru kanal Performans Pazarlaması!

GOOGLE ADS 1600x584 - Performans Pazarlaması

Dijital varlığınızı iyileştirerek, müşterileriniz nerede veya hangi platformda olursa olsun doğru hedefleme ve Clicks’us geniş network kanallarıyla onlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sizin için işletmenizi her an kitlenizle temas halinde tutan dijital performans kampanyaları üreterek, geniş performans pazarlaması modellerimiz ile reklam yatırımlarınızı hangi alana yönlendirmeniz gerektiğini size aktarabiliriz.

Dijital varlığınız yani web siteniz iyi dönüşüm sağlıyor ancak ziyaretçileriniz düşükse, sitenizin günlük olarak aldığı ziyaretçi sayısını artırmak fikri sizin için mükemmel bir ilk adım olabilir. Dijital pazarlama süreçlerinizde, markanızın hedefleri ışığında tek bir reklam mecrasına yönelmek mantıklı olmayacaktır. Bu kararı verdikten sonra tek düşünmeniz gereken hangi mecraları kullanmanız gerektiğidir.

Sizin için hedef kitlenize ulaşabileceğiniz en ideal mecrayı ve modeli belirleriz. Size özel medya planlarını oluşturarak, kampanya stratejilerinizi belirler ve tüm detaylarıyla kampanyalarınızı yönetiriz.

Performans Pazarlaması Kanallarımız

  • Medya Satın Alma
  • Google ADS Reklamcılığı
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Reklamcılığı
  • Native Reklamlar
  • Yeniden Pazarlama
  • Affiliate Reklamcılığı
  • Mobil Reklamcılık
  • Video Reklamcılığı
  • Programatik

Performans Pazarlaması Avantajları

Satış ve Sonuç odaklı pazarlamadır!

Ölçülebilir yapısı ile ne kadar para harcadığınızda ne kadar fayda sağlayacağınızın önceden belirli olduğu bir reklam modelidir. Planlama en başta yapılır ve plana sadık kalınır.

Yüksek Performanslıdır!

Sizin için belirlenecek en uygun hedef kitleye yüksek performans ile reklam yapılarak satış ve sonuç odaklı çalışma desteklenir.

Performans Marketing’de Risk Minimumdur!

Önceden belirlenen görüntülenme, tıklanma, izlenme oranları ile çalışmalar yapılır. Aksiyon olmadan ödeme alınmaz.

MedyaSatınAlma 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Medya Satın Alma

Dijital mecralarda görünür ve ulaşılabilir olmanızı sağlamak için dijital pazarlama kampanyalarınızın ihtiyaçlarını belirli bir medya planı oluşturarak karşılıyoruz.

Devamını Oku »

GoogleAds 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Google ADS Reklamcılığı

Google, ücretli arama reklamcılığının öncülerindendir ve Google Adwords platformu ile inanılmaz sayıda kullanıcıya/potansiyel müşterinize ve daha fazlasına dokunabilirsiniz.

Devamını Oku »

GoogleAds 1600x1067 - Performans Pazarlaması
AramaMotoru o 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Arama Motoru Optimizasyonu

Eğer profesyonel bir firma veya prestij sahibi bir şirketseniz, arama motoru optimizasyonu konusunda potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yardıma ihtiyaç duyarsınız.

Devamını Oku »

sosyal medya reklamcılığı 1600x1067 1 - Performans Pazarlaması

Sosyal Medya Reklamcılığı

Yaş, cinsiyet ve yer gibi demografik verilere, ilgi alanına dayalı verilere veya ayrıntılı davranışsal hedeflemeye kadar hedeflemeyi hassaslaştırmanın çok çeşitli yollarını kullanarak facebook reklamlarınızın tam performans göstermesi için çaba harcıyoruz.

Devamını Oku »

sosyal medya reklamcılığı 1600x1067 1 - Performans Pazarlaması
NativeReklamcılık 1067 - Performans Pazarlaması

Native Reklamlar

Daha fazla görüntülenme ve tıklanma sayısı ile daha başarılı bir marka etkileşimi sağlamaya yarayan, “doğal reklamcılık” anlamına gelen “Native advertising” son dönemde gittikçe popüler olmaya başladı.

Devamını Oku »

YenidenPazarlama 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama, daha önce web sitenize veya mobil uygulamanıza gelen kullanıcılara tekrar ulaşmanın bir yoludur. Bu kullanıcıların karşısına, Google’da veya iş ortağı web sitelerinde gezinirken web sitenizin veya mobil uygulamanızın stratejik olarak yeniden çıkmasıdır.

Devamını Oku »

YenidenPazarlama 1600x1067 - Performans Pazarlaması
AffiliateReklam 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Affiliate Reklamcılığı

Reklamverenleri, yayıncıları, doğru müşterileri, doğru zamanda doğru ürünle eşleştirmenin gücü. Affiliate kampanya yönetimi!

Devamını Oku »

MobilReklamcılık 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Mobil Reklamcılık

Herkesin elinde her an bir cep telefonu veya tablet bulunması ve insanların bu taşınabilir araçlarla internete girmelerinden dolayı pazarlama sektörü bu yönde kendine bir ivme kazandırdı. Daha çok insana, her an ulaşabilmek adına firmalar kendilerini mobil ortamda daha çok göstermek için çalışmaya ve özgün çalışmalar yapmaya başladılar.

Devamını Oku »

MobilReklamcılık 1600x1067 - Performans Pazarlaması
VideoReklamcılığı 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Video Reklamcılığı

İnternet reklamcılığının gelişmesi ile yıldızı parlayan video formatı pazarlamada da kendine yer buldu. Video reklamcılığı, geleceğin reklam modeli olarak tanımlanmaktadır.

Devamını Oku »

programatik reklamcılık 1600x1067 - Performans Pazarlaması

Programatik

Programatik, kullanıcıların dijital ortamda davranışlarını analiz ederek ve bu doğrultuda sınıflandırarak belirlenmiş reklamların gösterilme teknolojisidir. Yayıncı ve reklam veren arasındaki satın almayı borsalar üzerinden sağlar.

Devamını Oku »

programatik reklamcılık 1600x1067 - Performans Pazarlaması