İstanbul.com SEO Başarısı!

Clicksus işbirliği istanbul.com web sitesi ve major kelimelerinin trafiğini önemli ölçüde başarı sağlandı.

Life style ve istanbul hakkında bilgiler paylaşan sektörünün önemli isimlerinden biri olan İstanbul.com, Türkiye ve dünya pazarındaki online trafiğini ve prestijli kelimelerinin sayısını arttırmak için  Aralık 2016’da Clicks’us ile çalışmaya başladı.

Sadece Türkiye genelinde gerçekleştirilen “istanbul” aramaları 500.000’den fazla potansiyel organik trafik kaynağını oluşturuyor. İstanbul.com 4 ay önce 2.sayfa 8.sırada bulunurken. Mayıs 2017 itibari ile 1.sayfa 1.sırada en major kelimesi ile konumlanmış durumda.

istanbul-com

Clicks’us ve Istanbul.com, EN ve ES ayakları içinde çalışmalarını sürdürüyor.

4 cevaplar
 1. Ferhat Sarı says:

  Gerçekten büyük ve sevindirici bir başarı, özellikle sıralamada istanbul üniversitesi gibi ciddi rakipler varken. Çalışmanın detayları hakkında birkaç ipucu paylaşabilir misiniz peki?

  Cevapla
 2. Ekrem Civelek says:

  E napmamız lazım sizlemi çalışalım? burda bloga yazıyosunuz başardık diye öncelikle domain zaten niche kasıtlı uğraşsan ancak bu domaini çıkartmazsın oda bilerek yani sizi çok yorduğunu düşünmüyorum elbette artılarınız vardır. Fakat buraya yazıyosanız ve firmanında reklamını yapıyorsanız insanların zamanını harcamayın 1 2 tiyo veremiyorsanız zaten bu konuyu niye açtınız ki?

  Cevapla
  • Özgür GÜNDÜZ
   Özgür GÜNDÜZ says:

   Konuda yazdıldığı üzere 18 sıra tırmanış yaşandı, fakat her süreci açık açık case olarak yazabilmemiz için, marka tarafınında onayı çıkması lazım. Gönül ister yazalım fakat kurumsal prosedürlere takılıyoruz. Yine de bu olumlu eleştirinize istinaden yakın bir zamanda , ufak bir case paylaşmayı düşünüyoruz.

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir